ciasta

Torty, ciasta i lody naturalne

Torty weselne na zamówienie

W ramach tortu weselnego oferujemy tort z biszkoptem pieczonym metodą tradycyjną bez użycia gotowych mieszanek. Krem stanowi śmietanka z mascarpone lub mus owocowy składający się w 80% z owoców oraz śmietanki z mascarpone. Torty weselne są tortami piętrowymi, poszczególne poziomy osadzamy jeden na drugim, bez użycia róznego rodzaju stelaży.

Dekoracje tortu mogą stanowić owoce, żywe kwiaty, kwiaty suszone, itp.

Dekoracje i smaki wybiera klient.

Galeria tortów weselnych

Poradnik tortów weselnych

Wybór odpowiedniego tortu na wesele może być wyzwaniem, ale oto kilka wskazówek, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru:

  1. Zastanów się nad liczbą gości - potrzebujesz odpowiednio dużego tortu, aby każdy miał co najmniej mały kawałek.

  2. Wybierz smak, który lubią goście - czy to będzie śmietankowo - owocowy, czekoladowo - owocowy, czy jakiś inny smak, wybierz coś, co przypadnie do gustu większości osób. Największym powodzeniem cieszą się kompozycje śmietankowo - owocowe.

  3. Zwróć uwagę na dekorację - tort weselny powinien wyglądać pięknie i być ozdobą stołu weselnego. Upewnij się, że tort jest dobrze udekorowany i jest estetycznym elementem dekoracyjnym.

Pamiętaj, że tort weselny powinien być nie tylko smaczny, ale też piękny i dostosowany do stylu wesela oraz Państwa preferencji.

Dane teleadresowe

Cukiernia 8CUD Kielce

Kielce ul. Wronia 14

(+48) 731 548 888

8cudkielce@gmail.com